Маловичко Ярослав Игоревич - врач-стоматолог в Киеве | ID Dent
АдресКиев, ул. Братиславская 14Б

ГрафикПн.-Пт. 9-20, Сб.-Вс. 10-18

Перезвоните мне
Записаться на прием

ru Язык


График работы Пн.-Пт. 9-20, Сб.-Вс. 10-18

Маловичко Ярослав Игоревич

Врач-стоматолог общего профиля; стоматолог-ортопед

ОБРАЗОВАНИЕ

2010-2015 гг. — окончил Киевский медицинский университет Украинской Ассоциации народной медицины по специальности «стоматология» (квалификация «врач-стоматолог общего профиля»).

2015-2017 г. — прошел интернатуру в Национальной медицинской академии последипломного образования имени П.Л. Шупика.

2018 г. — прошел дополнительное обучение и получил специализацию «стоматолог-ортопед».


Стаж работы:

9 лет

Записаться
Рейтинг

Стоимость приема от

300 грн

Адрес

Киев
ул. Братиславская 14Б

Отзывы

Специализация

Примеры работ врача

Врач-стоматолог общего профиля; стоматолог-ортопед Маловичко Ярослав Игоревич

Сертификаты

Сертификат #1 - Маловичко Ярослав Игоревич Сертификат #2 - Маловичко Ярослав Игоревич Сертификат #3 - Маловичко Ярослав Игоревич Сертификат #4 - Маловичко Ярослав Игоревич Сертификат #5 - Маловичко Ярослав Игоревич

Курсы

апрель 2017г.

участник Международного стоматологического конгресса "Уникальное сочетание современных научных достижений и практики в стоматологии" (Киев)

июнь 2018г.

"Основы ручного скейлинга" (Киев)

февраль 2020г.

"Секреты реставраций и искусство цвета. Дисколориты" (Киев)

июль 2020г.

"Протезирование на имплантах с пониманием хирургии" (Киев)

июнь 2022г.

"Работа с микроскопом. Основы"

Отзывы

09.11.23

Максимально спокойный и вежливый доктор, к которому я когда-либо попадала. Пролечила зуб у Ярослава и накрыла его коронкой. Прошел уже год — ничего не беспокоит) Спасибо!

Евгения

03.08.23

Благодарен Ярославу за спасенный зуб и отношение. Лечение проходило без страха, боли и с пониманием, что доктор делает и для чего. Спасибо.

Максим

12.11.22

Ярослав очень спокойный доктор, работает аккуратно и не спеша. После пломб чувствительность прошла, жалоб нет. Так же хочу отметить здесь атмосферу клиники: очень уютно, администраторы работают на ура. Хорошая стоматология, думаю приду еще не раз)

Оксана Ткач

20.09.22

Лечила у Ярослава каналы, сейчас ничего не беспокоит, а это главный показатель для меня, прошел уже год. Работает он насколько я помню только на выходных, так что учтите это при записи. Если ищите стоматолога, обращайтесь к нему.

Лариса Коваль

02.09.22

8 років без посмішки! Моє доленосне знайомство з клінікою ID Dent відбулося більше року тому. Так, навесні 2021 року, у мене вночі нестерпно розболівся зуб і жодне знеболювальне не допомагало. На ранок, а це був вихідний день, від болю та прийнятих ліків, я вже мало що хотіла в цьому житті – тільки потрапити до лікаря. Пересиливши свою «любов» до лікування зубів, а як бути чесною, то стоматологів я боялася до смерті, я вимушена була почати пошук клінік в Інтернет. Головними критеріями вибору на той ранок були – близькість клініки до будинку та прийом до лікаря на найближчий час. Мій вибір впав на дві стоматологічні клініки, куди я й почала одразу телефонувати. Враховуючи ранній час, звісно мені не відповіли. Але, ближче до 10 години ранку, а клініка ID Dent починає роботу в суботу о 10 годині, мені зателефонувала приємна дівчина та запропонувала найшвидший прийом у лікаря в цей же ранок! До речі, друга клініка мені досі не подзвонила. В той ранок я і познайомилася з клінікою ID Dent, а головне з лікарем Маловичко Ярославом Ігоровичем! Звісно, тільки кинувши оком на мій відкритий рот, Ярослав Ігорович зрозумів наскільки я «люблю» ходити до стоматолога, але, це й підкупило, Ярослав Ігорович жодним мускулом свого обличчя не дав мені зрозуміти, що до лікаря я повинна буда прийти ще вісім років тому і взагалі, як я могла так запустити свої зуби. Вже на другому та третьому зверненні до клініки ID Dent я зрозуміла наскільки Ярослав Ігорович професіонал і на скільки він відповідально ставиться до своєї роботи та прискіпливо до лікування клієнтів, настільки прискіпливо, що я іноді була готова волати — досить і так нормально! Таким професійним, спокійним, а ще важливим для мене — незасуджуючим ставленням, Ярослав Ігорович викликав у мене, як у клієнта, повну довіру. Так почався довгий шлях до моєї красивої посмішки у клініці ID Dent. Було знайомство з засновником та головним лікарем клініки – Броєвим Володимиром Рафаеловичем. Йому я вдячна за постійну увагу та супровід мого лікування, навіть пізно увечері та вихідні дні! Кеяну Давиду Миколайовичу моя подяка за встановлення імплантів (як я боялася цієї процедури), але професійність лікаря не дала мені навіть щось відчути після процедури! Мелконяну Апету Седравичу вдячні я та мої канали, ліковані під мікроскопом! Дійсно, я провела багато годин в клініці ID Dent за ці півтора року. Здається я встигла спробувати усі види послуг))). Були рентгени, КТ, лікування зубів та каналів, встановлення коронок, імплантація та навіть нарощування кістки (усі ці слова були для мене жахливим до знайомства з клінікою ID Dent). Разом з тим, вже третій тиждень я не зупиняюся посміхатися, при цьому не прикриваю рот рукою! І звісно окремий привіт та подяка дівчатам з рецепції! Наша з вами переписка у месенджерах завжди доставляла задоволення і підіймала настрій! Дякую Ярославе Ігоровичу та ID Dent!

Древаль Юлія

03.08.22

Боялась лечить зубы из-за детского страха, но острая зубная боль заставила обратиться в клинику. Сделали рентген, проконсультировали — нужно лечить каналы и накрывать зуб коронкой. Обрадовал тот факт, что Ярослав и терапевт, и ортопед — не нужно привыкать к еще одному врачу.. Работой довольна, зуб не беспокоит. Жую на эту сторону как и раньше. Спасибо большое!

Войтенко Ангелина

23.05.22

Делала у Ярослава Игоревича чистку зубов, очень тщательно и бережно снял зубные камни. Обнаружили 2 кариеса, у него же пломбы и поставила. Работает медленно, но с учетом того что я не люблю спешку для меня это только плюс)

Марина

Оставить отзывОставить отзывнам очень важно Ваше мнение!